Rezultaty wyszukiwania dla :

gra actimel

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią zrealizowanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym przypadku chciano w pewien sposób odciąć się od popularnej serii i skupić na ulepszeniu znanych elementów Shifta, stawiając na realistyczny sposób kierowania i fizykę, również dla mniej doświadczonych graczy pozostawiono kilka zręcznościowych trików.

Black Mirror II
Akcja prezentowanej produkcji toczy się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po wydarzeniach z poprzedniej sagi The Black Mirror. W tym wypadku grający wciela się w postać mężczyzny imieniem Darren, a rozgrywka rozpoczyna się w małym miasteczku Biddeford, umiejscowionym w Nowej Anglii. Główny bohater spotyka tu Angelinę, którą szuka niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej dobrych intencji.

The Sims 3
W prezentowanej grze stwórz niezwykłe Simy i wymyśl im życie. Ich wizerunek i osobowość uzależniona jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom posiadłości od luksusowych willi jak do tradycyjnych posiadłości. Wyjdź z Simami na ulice i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to wyzwania i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Terrorist Takedown: Trylogia
Terrorist Takedown: Trylogia to zestaw trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Grający kieruje postacią żołnierza sławnej jednostki wojskowej. Jego zadaniem jest przeprowadzeniu spustoszenia wśród grup terrorystycznych.

God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to następna brutalna gra akcji z serii God of War.

Fable 3
Fable III to kolejna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej pierwowzór, jest komputerowym erpegiem, w którym działania widzimy z widoku trzeciej osoby, a o rozwoju akcji decydują podejmowane wybory. Teraz jednak, inaczej od poprzednich części, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę nabierania doświadczenia stawać się bohaterem, teraz po rozpoczęciu zabawy stajemy się władcą całego królestwa

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna seria giery akcji, położonej w znanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma trzy nowe poziomy, które pokazują zdarzenia, jakie miały miejsce pomiędzy teraźniejszą a starą trylogią kinową. Reszta gry to odwieczny konflikt pomiędzy siłami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W produkcji wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem szerzymy ciemne strony Mocy.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.Darmowe Gry Online :


The 19th: Hospital

Nanobot Healer 5000

Zombie Racers Score Attack 2.1

Between

Super Tractor

Hungry Dino

Ghost Catching

The Slide Master - Porsche

Toothn Claw

Crazy Snakes

Supreme Drifiting

Last Line Of Defense

Gry Komputery / Konsole :

Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej firmy GIANTS Software, w której mamy możliwość zoba ...
Uzyskanych glosów : 20
Resident Evil 5
Produkcja opowiada o nowym niebezpieczeństwie Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. ...
Uzyskanych glosów : 26
The Sims 3
W prezentowanej produkcji stwórz fantastyczne Simy i zorganizuje im życie. Ich postać i charakter uza ...
Uzyskanych glosów : 24
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej gracz musi zmierzyć się z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie zarówno światu magów jak ...
Uzyskanych glosów : 11
Tekken 6
Prezentowana gra jest kolejną częścią znanej na całym świecie bijatyki, która istniej na rynk ...
Uzyskanych glosów : 29
NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już seria rozpoznawalnego cyklu gier sportowych, pozwalającego wzięcie udziału ...
Uzyskanych glosów : 18
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj ...
Gry okładki :

Terrorist Takedown: Trylogia

Tenchu: Shadow Assassins

Avatar: The Game

Planet Horse

Crysis 2

Metal Gear Solid: Peace Walker