Rezultaty wyszukiwania dla :

gajowy gra

Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra stworzenia na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkcja o wymiarze edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której oczekuje na grającego realistyczna wyprawa do otchłani piekielnych. Gracz musi przemierzyć dziewięć bram Piekła, spotykając dusze potępionych za najcięższe grzechy.

Avatar: The Game
Avatar: The Game to gra fantasy oparta na motywach z filmu Avatar, reprezentanta gatunku science fiction. Jest to tytuł, w którym wszelkie zdarzenia dostrzegamy z widoku innej osoby. zaangażowanie w etapie tworzenia gry miał sam James Cameron. Fabuła zaprezentowana w tej produkcji nie jest taka sama jak ta przedstawiona w filmowym dziele co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

The Sims 3
The Sims 3, buduj realistyczne Simy i zorganizuje im życie. Ich postać i osobowość uzależniona jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom domy od luksusowych willi jak do staromodnych posiadłości. Idź z nimi na miasto i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to wyzwania i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią mocno znanego cyklu gier sportowych od EA Sports. Do FIFAY 11 zostało dołożonych trochę ważnych poprawek w rozgrywce dające niesamowite wrażenia powiększające radość z rozgrywek meczów. Jedną z największych nowinek jest opcja zostania bramkarzem, który przez cały mecz będzie bronił mocne strzałów, patrząc jak gra jego drużyna.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna realizacja rozpoznawanego, cyklu wyścigowych gier akcji, rozpoznawanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej twórcą jest firma Synetic, a dystrybutorem firma dtp entertainment. Giera wzoruje się na rozpoznawanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja gry ponownie zostanie umieszczona w niezbyt odległej przyszłości. Tym razem staniemy do zmagań przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po przejęciu panowania w kraju przyczynią się do najazdu na teren Norwegii. Ryzyko światowej równowagi zmusi na Stanach Zjednoczonych interwencję i wysłanie za front skutecznej brygady duchów.

Empire: Total War
Empire: Total War to następna część jednej z najszybciej sprzedających się i bardzo dobrze ocenianych tytułów strategicznych świata umieszcza gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi okrętami wymaga długiego doświadczenia i szczegółowego poznania reguł bitw na wodach.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Driving puzzle
Gra zapewni sprawdzian umiejętności kierowcy, jak i stanowi wyzwanie dla Twojego umysłu! W odróżnieniu od innych gier parking, ta ma dodatkowy poziom trudności. Zobacz, czy zdobędziesz najwięcej punktów i zostaniesz królem na parkingu!

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.

SpeedBoat
Weź udział w spływie łodzią, unikaj przeszkód i postaraj się pokonać trasę w jak najszybszym czasie.

Summoner Saga Endless Chap 1
Pierwszy rozdział sagi Summoner Endless. Sequel gry RPG Flash bitwy, Summoner Saga! Wiele nowych funkcji dodanych w SSE, to nowa historia, nowe postacie, system lochu, darmowy system rozmów, wielki system opiekuna, itp. Ciesz się grą.Darmowe Gry Online :


Steam Cab

Sharkies Revenge

Disruptive Ride

LL City Parking

Spider Shot

cow vs zombie

SpeedBoat

The Slide Master - Porsche

Karrmageddon

Monster Tyre Car

Zombie Mart

The 19th: Hospital

Gry Komputery / Konsole :

Sniper: Ghost
Prezentowana produkcja to doskonała gra akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym ...
Uzyskanych glosów : 23
God of War: Chains of Olympus
zaprezentowana gra to pierwsza wersja serii God of War, gdzie tak samo jak pierwsze części opow ...
Uzyskanych glosów : 23
NHL 11
NHL 11 to doskonała edycja symulatorów hokejowych, tworzonych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. gra p ...
Uzyskanych glosów : 14
Tekken 6
Zaprezentowany tytuł jest już szóstą częścią znanej na całym świecie bijatyki, która istniej na rynku elek ...
Uzyskanych glosów : 20
Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka fantasy podparta na wzorze z filmu Avatar, reprezentanta filmów scie ...
Uzyskanych glosów : 23
Symulator Autobusu
Zostań kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu dostępnych pojazdów, od autobusów przegubowych, aż po autobus ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. User może rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, wyrywać dziewczyny i uznanie na mieście. Odlotowa graf ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do rywalizacji z ...
Gry okładki :

Red Dead Redemption

Sid Meiers Civilization V

FIFA 11

Aion: Assault on Balaurea

Police Supercars Racing

Final Fantasy XIV