Rezultaty wyszukiwania dla :

futrzaki gra

Fallout: New Vegas
Giera koncentruje się na przedstawieniu sporu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Grający wciela się w rozgrywkach w kuriera/podróżnika którego przed zginięciem ratuje niebywały robot. Fabuła w Fallout: New Vegas jest znakomitym ukazaniem mechaniki ujętej w Fallout 3. Wśród nowinki odnalazły się również niedostępne dawniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące nowoczesne technologie i wysokorozwinięta infrastruktura czyniące to miejsce idealnym do zamieszkania. Jest jednakże jeden problem ogromny wzrost przestępczości. Aby go wyplenić powołano elitarną jednostkę policji, posiadającą najszybsze radiowozy, której zadaniem jest szybkie zwalczanie przestępczości. Od teraz masz szansę dołączyć do tej Niezwykłej jednostki i wziąć udział w niebezpiecznych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Taxi 3 - Extreme Rush
Taxi 3 - Extreme Rush to świetna ściganka. Masz bardzo mocno zły dzień, a co gorsze dopiero co złodziej zabrał Twoją super taksówkę. Dostałeś jednakże wspaniałą szansę. Zostałeś wpisany do nielegalnych wyścigów, dzieki którym można zarobić mnóstwo pieniądze. Zaczyna się zaskakująca akcja na ulicach miasta.

DJ Hero 2
Ukazana produkcja to dalsza dystrybucja cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Gierka przeznaczona jest dla miłośników techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy chcą zostać samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W działania nad projektem zatrudnieni byli sławni artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna odsłona znanej od lat serii gier traktującej o wrestlingu. Ten typ walki najbardziej popularny jest w USA i Japonii, a ogromne sens prezentuje w nim tak naprawdę zagranie jak najwyżej zadziwiającego show na scenie, a walka sportowa stacza na drugi plan. Tytuł pozwala wcielić się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to kontynuacja gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w osobę Johna Marstona bandyty który pragnie odnaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra opowiada historię o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to nowa wersja znanej przygodówki, która została wytworzona z myślą o fanach tego typu gier. Rozgrywkę dostrzegamy z punktu widzenia trzeciej osoby. Wcielimy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy przeciwko zgrają przeciwników i wielkim bossom by ukrócić władcze zapędy tytułowych Panów Cienia.

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.

SpeedBoat
Weź udział w spływie łodzią, unikaj przeszkód i postaraj się pokonać trasę w jak najszybszym czasie.Darmowe Gry Online :


Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Grajkowo

Intelligence - The new enemy

Zombie Racers Score Attack 2.1

Disruptive Ride

Be Water

Arm of Revenge

Hungry Dino

Zombie Mart

Spider Shot

war of money 2

Ghost Catching

Gry Komputery / Konsole :

Gear grinder
Gear Grinder to fantastyczna fala zniszczenia, połączenie wyścigów ciężarówek i szybkiej st ...
Uzyskanych glosów : 11
Tenchu: Shadow Assassins
Prezentowana gra jest następną odsłoną cyklu gier akcji mówiących o wojownikach ninja. Wcielamy ...
Uzyskanych glosów : 16
Skate 3
W SKATE 3 ważna jest współpraca skaterska. Pojedynczy gracz w dalszym ciągu jest co prawda w środku zdarzeń, jedna ...
Uzyskanych glosów : 19
Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł posiada dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prost ...
Uzyskanych glosów : 29
Killzone 2
Niebywała gra gdzie walka zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Gierka przenosi walki wojenne na terytor ...
Uzyskanych glosów : 14
Need For Speed
Produkcja jest przede wszystkim na szybkie, ekscytujące wyścigi, które prowadzimy w asyście po ...
Uzyskanych glosów : 14
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na popularnych blaszakach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może modyfikować swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, p ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi ...
Gry okładki :

Terrorist Takedown: Trylogia

X-PLANE 9

Auta : Złomka bujdy na resorach

Resident Evil 5

Shift 2: Unleashed

Grand Theft Auto 4