Rezultaty wyszukiwania dla :

freerun gra

Ultimate Motocross
Wyścigi na dwóch kółkach jeszcze nigdy nie zapewniała tak wiele zabawy! Prezentowana produkcja to łatwa w obsłudze gra, za pośrednictwem której odczujesz prędkość i kwintesencję dokonania naprawdę wysokich skków. Pokonaj jedną z kilku zróżnicowanych tras. Pamiętaj, liczy się sprawność i spostrzegawczość.

Test Drive Unlimited 2
Prezentowana gra to następna odsłona popularnego cyklu gierek motoryzacyjnych, za której wytworzenie odpowiada stajnia Eden Studios. Właściciele zadali sobie wiele trudu aby rozszerzyć najlepsze składowe części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej niedoróbek. Gra ponaddto daje możliwość rywalizować w Internecie wielu użytkownikom naraz.

NBA 2K11
Prezentowana gra to kolejna, dwunasta już seria rozpoznawalnego cyklu produkcji sportowych, umożliwiającego wzięcie udziału w rozgrywkach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Produkcja powstała w pracowni Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej patronem był Michael Jordan, jeden z najszerzej znanych zawodników świata. Na początku gry wybieramy drużynę, którą będziemy w dalszej cześć prowadzić do zwycięstwa, grając nią przez cały sezon, możemy także wzbogacić grę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by wiedzieć realnie o wszystkim.

Gear grinder
Zaprezentowana gra to prawdziwa fala destrukcji, połączenie ściganki samochodów i dynamicznej strzelanki ukazanej w zwyczaju uzbrojonych aut. Przejeżdżaj pozostawiając zniszczenie przez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i podstawową częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Musimy poprowadzić wybraną rasę do walki, rozbudowując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz likwidując wroga. Gry składa się z wielu misji, w których odkrywamy pełną zwrotów akcji historię konfliktu.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, umieszczonej w popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma trzy nowe poziomy, które ukazują wydarzenia, jakie miały miejsce pomiędzy teraźniejszą a starą trylogią kinową. Reszta gry to odwieczny konflikt pomiędzy wojskami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W grze wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem pilnujemy ciemne strony Mocy.

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świat dotknął kataklizm, który w niebywały sposób odmienił to miejsce. Sprawcą katastrofy jest zły smok, Deathwing, któremu udało się uwolnić z niewoli, sprawiając drastyczne zjawiska pogodowe zmieniające świat nie do poznania. Jedyna nadzieja pozostanie teraz w tobie.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

Stealth Bomber
Uruchom swój bombowiec Stealth i wyrusz na misję. Upewnij się, że bomby są nakierowane na cel. Unikaj pocisków wroga.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

Alien Spaceship Shooter
Alien Shooter Spaceship. Wejdź w otchłań niekończącej się walki w przestworzach.Darmowe Gry Online :


HUNT: Stay Alive Project

Burger Quest

Maze 7.0

Strzelaj Moco

The Slide Master - Porsche

Alien Hunter

Arcade Race Extreme

Maze Attack

gra pinball Bloczki

Karrmageddon

Coaster Cars: Bridges track

Just Shut Up & Drive

Gry Komputery / Konsole :

Street Racer Europa
Opisany tytuł to gra wyścigowa, w której bierzemy uczestnictwo w mistrzostwach rozgrywanych w s ...
Uzyskanych glosów : 19
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit ewaluuje niezapomniany cykl gier wyścigowych, choć tym razem pod opieką inne stud ...
Uzyskanych glosów : 29
Gta Chinatown Wars
Niesamowita fabuła rzuca nas na ulice dobrze znanego graczom, wymyślonego miasteczka Liber ...
Uzyskanych glosów : 16
Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to nowa seria znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o fanach tego typu gier. ...
Uzyskanych glosów : 10
Killzone 2
Killzone 2 gdzie walka rozpoczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Producent przenosi starc ...
Uzyskanych glosów : 20
Metal Gear Solid
Prezentowana gra obrazuje następne dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Fabuła tytułu odsyła nas w realia 1974 ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać dziewczyny i re ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ubrania do rywalizacji z innymi graczami, sprzedaw ...
Gry okładki :

Sniper: Ghost Warrior

Gta Chinatown Wars

Gear grinder

Napoleon: Total War

UFC Undisputed 2010

Taxi 3 - Extreme Rush