Rezultaty wyszukiwania dla :

fred gra

gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć stworzonej w 2002 roku produkcji Mafia: The City of Lost Heaven twórcy Illusion Softworks. Gra przenosi nas wstecz do ogromnego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać imigranta z Włoch Vito Scaletta i przyjeżdżamy do Ameryki, Gdzie pragniemy odbudować naszą reputację gangstera i zaistnieć w miejskim środowisku gangsterskim.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to czwarta odsłona rozpoznawanego, cyklu samochodowych gier akcji, rozpoznawanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej sponsorem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Gra wzoruje się na znanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to kolejna wersja prezentowanej od lat serii gier traktującej o wrestlingu. Ten sport walki najszerzej rozpoznawany jest w USA i Japonii, a największe znaczenie prezentuje w nim tak naprawdę oddanie jak najwyżej zadziwiającego show na ringu, a walka sportowa idzie na drugi plan. Gra pozwala wcielić się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Planet Horse
Tytuł to gra dla miłośników jazdy konnej, w której oprócz rozmaitych ras koni możemy wybrać także zebry czy jednorożce. Odwiedzamy między innymi leśne tereny oraz rozległe amerykańskie stepy. Planet Horse to zabawa stworzona z myślą o małych sympatykach jeździectwa, która w niebywale dużym stopniu przypomina takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią wydanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym wypadku chciano w pewien sposób odciąć się od rozpoznawanej serii i poprzestać na ulepszeniu niezapomnianych elementów Shifta, stawiając na niezapomniany sposób jazdy i fizykę, również dla słabiej doświadczonych graczy zostawiono trochę zręcznościowych trików.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna seria gry akcji, umieszczonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra posiada trzy nieznane poziomy, które ukazują zdarzenia, jakie miały miejsce pomiędzy nową a dawną trylogią kinową. Całość gry to odwieczny konflikt pomiędzy wojskami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W grze wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem pilnujemy złe strony Mocy.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie uległo zmianie sedno zabawy. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą serię. Musimy doprowadzić wybraną rasę do walki, budując bazę, gromadząc surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz likwidując przeciwnika. Gry składa się z mnóstwa misji, w których poznajemy pełną niesamowitych akcji historię konfliktu.

Sharkies Revenge
Jesteś eksperymentalnym rekinem robotem, który wymknął się z rąk wojskowych.

Drake And The Wizards
Strzeż się potężnej mocy smoka! Niezwykła gra w której czeka cię sporo niezapomnianych wrażeń.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

Disruptive Ride
Trzęsienie ziemi goni Cię ... Uciekaj jak najszybciej i wydostać się z miasta i autostrady.Darmowe Gry Online :


Inferno Meltdown

SpeedBoat

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Nanobot Healer 5000

Continuum

Parker 2

Zombie Mart

Be Water

Sharkies Revenge

Maze 10.0

Zombie Racers Score Attack 2.1

Escape the Cursed Island

Gry Komputery / Konsole :

Street Racer Europa
Opisana produkcja to gra samochodowa, w której bierzemy członkostwo w zawodach wyścigów w 6 europejskich miejscowośc ...
Uzyskanych glosów : 12
Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie przemieniamy się w Harryego Masona poszukującego ukochanej córeczki, która zaginęła w tajemniczych przycz ...
Uzyskanych glosów : 18
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest następną częścią jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielam ...
Uzyskanych glosów : 13
Tron Evolution
W gierce bierzemy działania w wydarzeniach posiadających miejsce przed genezą przedstawioną w poprzedniej. Do ...
Uzyskanych glosów : 22
Front Mission Evolved
prezentowana gra opowiada o starciach wielkich maszyn mechów z perspektywy trzeciej osoby. osoba która gra m ...
Uzyskanych glosów : 24
Killzone 2
Niezwykła gra gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Gra wysyła starcia wojenne na obszar ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na komputerach PC gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, w ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj zrobione c ...
Gry okładki :

Police Supercars Racing

Divinity II: The Dragon Knight

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Aion: Assault on Balaurea

Shift 2 Unleashed

Fallout: New Vegas