Rezultaty wyszukiwania dla :

golenie gra

German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą rozpoczynamy jako słabo doświadczony tirowiec i wykonując małe przejazdy musimy zdobyć wystarczająco pieniędzy by móc rozpocząć swoją firmę transportową. Gra w miarę poziomów oferuje coraz większą liczbę opcji, takich jak poszerzania liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz planowanie tras przejazdu.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowany tytuł przedstawia dalsze losy wykiwanego przez rząd Big Bossa. Fabuła tytułu wysyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie prezentowany bohater wraz z kierowaną zebraną armią najemników ma za zadanie sprawdzić, z jakich przyczyn dyktatorski rząd oraz agencje rządowe finansują zorganizowaną grupę militarną.

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest dalszą częścią jednej z najlepszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w tajnych agentów działających w różnorodnych misjach położonych w wielu miejscach świata. Produkcja zapewnia również tryb rozgrywek wieloosobowych. Jest to wyśmienita pozycja dla graczy, dzięki wielu ciekawych trybów zabawy dziejących się na zróżnicowanych mapach.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Akcja gry dzieje się kilka lat przed sytuacjami ukazanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona jest na trzy, jednocześnie rozgrywające się misje. Poszczególna misja odpowiada któremuś z trójki praktykantów Mistrza Keyblade. Głównym celem jest znalezienie Mistrza Xehanorta i jego praktykantów, których zagubienie doprowadziło do mnóstwa katastrof.

Test Drive Unlimited 2
Prezentowana gra to następna wersja lubianego ciągu gierek samochodowych, za której wytworzenie odpowiada firma Eden Studios. Właściciele sprawili sobie mnóstwo trudu aby rozszerzyć najlepsze elementy części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej błędów. Gra ponaddto daje możliwość rywalizować w Internecie wielu użytkownikom jednocześnie.

Symulator Autobusu
Jesteś kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu podanych pojazdów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i rusz w trasę. Fantastycznie pokazane miasto, zmieniające się warunki pogodowe oraz pory dnia i nocy dają wczuć się w role kierowcy realistycznego autokaru.

Braid
osoba grająca wciela się w postać młodego chłopca i zajmuje się przemierzaniem przygotowanych przez twórców gry plansz. Poziomy skonstruowano w podobny dla dwuwymiarowych gierek sposób. Trzeba więc skakać na powyżej położone platformy, zbierać przeróżnego rodzaju przedmioty i likwidować wrogów, oraz unikać zagrożeń np. ognia czy wystających z podłoża kolców.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Penguin Racer
Wyścigi narciarskie Penguin slalom. Niedźwiedź trener uruchamia pingwina, steruj przy użyciu strzałek w lewo i w prawo, zbieraj ryby, uchylaj się od jodły i innych przeszkód.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Salve o Brasil das Enchentes
Sao Paulo, Rio de Janeiro i Santa Catarina prawie każdego roku cierpi z powodu powodzi. W tej grze będziesz strażakiem i twoim zadaniem jest ratowanie ludzi uwięzionych w domach. Bądź szybki, bo domy zawalają się z powodu osunięcia się ziemi.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.Darmowe Gry Online :


war of money 2

StuntBiker

HUNT: Stay Alive Project

Wizardraw

Drake And The Wizards

Escape the Cursed Island

Grajkowo

Trippy Ballz: Flash Version

Inferno Meltdown

Book of Mages: The Dark Times

CrashBoard

Last Line Of Defense

Gry Komputery / Konsole :

Tekken 6
Prezentowana gra jest już szóstą częścią rozpoznawanej na całym świecie bijatyki, która była na rynku elektronicz ...
Uzyskanych glosów : 13
God of War III
Uzbrojony w dwa ostrza spięte łańcuchem, główna postać gry rusza naprzeciw niebywałym kreaturom mitologi. Do ...
Uzyskanych glosów : 10
NHL 11
NHL 11 to niebywała edycja symulatorów hokejowych, tworzonych i sprzedawanych przez firmę Electron ...
Uzyskanych glosów : 12
Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie naszej ludzkości. Niedawno po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odbił at ...
Uzyskanych glosów : 28
Hearts of Iron 3
Fabuła gry Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Mamy 3 lata na formowanie wy ...
Uzyskanych glosów : 23
Heavy Rain
Gra daje możliwość przemienić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każda ma zupełnie ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na kompach PC gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, zdobywać laski i respekt n ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z inny ...
Gry okładki :

Dragon Ball: Raging Blast 2

Symulator Demolki

Empire: Total War

Auta : Złomka bujdy na resorach

Fable 3

The Sims 3