Rezultaty wyszukiwania dla :

gluty gra

Hearts of Iron 3
Fabuła Produkcji Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Mamy 3 lata na przygotowanie wybranego kraju do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy posiadali okazję zobaczyć na sobie wielkie historyczne zdarzenia, które faktycznie odbyły się ciężkich czasach. To my decydujemy, czy chcemy bawić się szczegółami od dobierania wojsk czy wykonywać ważniejsze zadania.

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit ewaluuje rozpoznawany cykl gier wyścigowych, choć tym razem pod opieką inne producenta, znanego przede wszystkim za doskonałą serię gierki Burnout. Produkt ten stanowi nieodłączny powrót do pochodzenia i trików stosowanych w poprzednich seriach. Gra daje więc wypasione samochody, pościgi i ucieczki przed władzą, a także niezliczoną liczbę innych fajnych trybów dla gracza.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie uległo zmianie sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą serię. Naszym zadaniem jest doprowadzić wybraną rasę do walki, budując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując wroga. Gry składa się z wielu misji, w których poznajemy pełną niesamowitych akcji historię konfliktu.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odparł atak bandytów chcących zmieść całe ludzkie życie, zjawia się nowe, mroczne niebezpieczeństwo. Na bezkresach kosmosu znikają ludzkie kolonie. Ostatnim który ma możliwość powstrzymać to drastyczne zjawisko jest Shepard udowadniając że jest niebywałym wojownikiem.

NBA 2K11
NBA 2K11 to następna, dwunasta już odsłona znanego cyklu produkcji sportowych, umożliwiającego wzięcie udziału w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gierka powstała w pracowni Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej wodzem został Michael Jordan, jeden z najbardziej lubianych zawodników w historii. Na wstępie gry losujemy drużynę, którą będziemy dalej kierować do zwycięstwa, kierując nią przez wszystkie rozgrywki, mamy możliwość także zwiększyć grę o liczne opcje menadżerskie – tak, by wiedzieć praktycznie o wszystkim.

Street Racer Europa
Opisany tytuł to gra samochodowa, w której bierzemy uczestnictwo w zawodach wyścigów w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Producent do naszej dyspozycji daje czternaście marek pojazdów, a także kilka motocykle. Pojazdy te przypominają wyglądem prawdziwe auta, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

Grand Theft Auto 4
Najnowsza część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Wyśmienita, bestsellerowa seria o GTA stała się kultowym zjawiskiem. Gra otrzymała przeprogramowany silnik graficzny R.A.G.E., który daje bogata ilość tekstur i szczegółów oraz unowocześniony system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, który marzy o spełnieniu amerykańskiego snu jako gangster.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

Archery Training
Prosta i wciągająca gra online w której naszym zadaniem jest strzelanie z łuku.

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.Darmowe Gry Online :


Maze 10.0

The 19th: Hospital

Retro Run

Strzelaj Moco

Grajkowo

Karrmageddon

Salve o Brasil das Enchentes

Continuum

Vacation House Escape

War of the Words

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Maze 5.0

Gry Komputery / Konsole :

FIFA 11
FIFA 11 jest następną częścią niebywale lubianego cyklu gier sportowych od EA Sports. Do gry ...
Uzyskanych glosów : 11
God of War: Chains of Olympus
God of War: Chains of Olympus to nowa edycja serii God of War, gdzie podobnie jak pierwsze cz ...
Uzyskanych glosów : 17
Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to następna odsłona serii gier cRPG. Gra pokazuje dzieje, które na przenoszą nas w ziem ...
Uzyskanych glosów : 23
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja gry wzorem poprzednich części skupia się wokół autentycznych organizacji i działań. Aktualnie batalion Fok ma od ...
Uzyskanych glosów : 20
DJ Hero 2
zaprezentowana produkcja to druga dystrybucja cyklu gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez firmy FreeStyl ...
Uzyskanych glosów : 16
Killzone 2
Niezwykła gra gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Tytuł wysyła star ...
Uzyskanych glosów : 23
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na kompach PC gier wyścigowo-tuningowych. User może zmieniać własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczyny ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedawaj swo ...
Gry okładki :

Two Worlds II

Lowrider Extreme

Sniper: Ghost

Gta Chinatown Wars

Street Racer Europa

Need For Speed: Hot Pursuit