Rezultaty wyszukiwania dla :

gold fusion gra

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej główny bohater musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który zagraża tak jak i światu magów jak i mugoli, czyli przeciętnych obywateli. Producenci gry zobrazowali wszelkie potrzebne elementy bardzo niebezpiecznej wyprawy młodego i dzielnego bohatera, wzbogacając je o mini-gierki i łamigłówki.

Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb daje możliwość bezpośredni dostęp do wielu wyścigów, również dla dwóch graczy. W rodzaju symulacyjnym gracz, aby się ścigać, ma obowiązek uzyskać kolejne poziomy licencji kierowcy oraz należy szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się szybsze, by zwyciężać w różnorodnych wyścigów.

Gta Chinatown Wars
Niesamowita gra rzuca nas na ulice wspaniale znanego mam, fikcyjnego miasteczka Liberty City, a my przekształcamy się w postać Huang Lee, człowieka chińskiej grupy przestępczej starającego się pokazać przed rodziną własną przydatność, tym samym odzyskać cenny miecz będący od zawsze reliktem honoru rodziny Lee. W trakcie rozgrywki przechodzimy ulice poznając świat przestępców i zakłamanie w jej szeregach.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza opcją dla kilku graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia całkowicie ulepszona formę w sposobie rozgrywki. Udogodnienia i przemiany na lepsze dostrzegają grający, którzy grali Ogniem i Mieczem oraz osoby nie posiadający przedtem spójności]doczynienia z tą rewelacyjną produkcją. Dodatkowo dopracowano grafika i dostawiono wiele nowych wyzwań zabawy.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią wydanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej częścią serii Need for Speed. W tym wypadku postanowiono w pewien sposób odłączyć się od znanej serii i skupić na ulepszeniu niezapomnianych elementów Shifta, stawiając na niezapomniany model jazdy i fizykę, również dla mniej doświadczonych graczy zostawiono trochę zręcznościowych trików.

Tron Evolution
W gierce bierzemy działania w wydarzeniach mających miejsce przed historią opowiedzianą w poprzedniej. Uzyskujemy tu zatem możliwość poznania całej historii, zainicjowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co ciekawe, w filmie zawarte zostały przeniesione do gierki, więc jego empatia w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Two Worlds II
Two Worlds: The Temptation jest sequelem rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Zmieniono się przede wszystkim elementy powiązane z interaktywnością otoczenia zobrazowanego oraz systemem pojedynków wręcz, jak także dostawiono mnóstwo nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najlepszych możemy zaliczyć większą swobodę poruszania się prezentowanej postaci oraz użycie zupełnie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym dotrzemy do całkowicie nowych miejsc.

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

Maze 6.0
To szybka i łatwa klasyczna gra Maze, zapewniająca mnóstwo zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

Super Tractor
Super Tractor zapewni ci mnóstwo niesamowitej i zaskakującej zabawy.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.Darmowe Gry Online :


cow vs zombie

Super Tractor

Hungry Dino

Zoptirik Stunt Biker

Key Krusher

Maze 5.0

Maze 11.0

Tank Rampage 2012

Super Buddy 2

Monster Truck Trip

Zombie Mart

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Gry Komputery / Konsole :

Napoleon: Total War
Opisana gra przedstawia tym razem losy tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego przeciwników pra ...
Uzyskanych glosów : 26
FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią niebywale lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry zostało dołożonych ...
Uzyskanych glosów : 21
BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozbudowana rozrywka typu akcji FPP z elementami innych podgatunków, stanowiąca kontynuacją obrom ...
Uzyskanych glosów : 26
Killzone 2
Killzone 2 gdzie starcie zaczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. ISA wysyła zmagania wojenne na ...
Uzyskanych glosów : 25
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w własnym mieszkaniu na odludziu i odkrywa że świat napadł szał. Grupy obłą ...
Uzyskanych glosów : 18
Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna seria gierki akcji, położonej w kul ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie rozbudowywać swoje auto, startować w wyścigach, wyrywać dziewczyny i uzn ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do konkursu z innymi użytkownikami, sprzedawaj swoj ...
Gry okładki :

Symulator Autobusu

Patapon 2

Need For Speed: Hot Pursuit

Killzone 2

BioShock 2

James Bond: Blood Stone